IMG_8604.jpg

Realizace vrtané studny

1. Osobní setkání

Prvním krokem bude návštěva Vašeho pozemku, při které najdeme nejvhodnější místa pro budoucí vrt, zjistíme parametry okolních studní a navrhneme optimální řešení na míru.

4. Vrtání

Po získání souhlasu přijedeme s vrtnou soupravou a během 1 dne studnu vyvrtáme. Veškeré ohlášky, jak na obec, tak např. na báňský úřad vyřešíme také za Vás.

2. Projekt

Projekt na průzkumný vrt je základním kamenem pro realizaci vrtané studny. Zajistíme všechny podklady pro projektanta, jenom vyplníte jednoduchý formulář a o nic dalšího se nemusíte starat.

5. Stavební povolení

Po odvrtání budeme znát parametry vrtu, tyto informace předáme hydrogeologovi, který na jejich základě vytvoří projektovou dokumentaci na studnu + hydrogeologické vyjádření - dokumenty pro následné stavební povolení.

3. Schválení na úřadech

S hotovým projektem se musí "vyběhat" kolečko na úřadech. Pokud na to nemáte náladu nebo čas, tak za cenu 2990 Kč veškerou administrativu ohledně povolení k vrtu vyřídíme za Vás.

6. Zapojení čerpací techniky + osazení vrtu

Po získání stavebního povolení můžete vrt osadit plastovou šachtou nebo betonovou skruží a zapojit čerpací techniku. Pokud byste hledali někoho na zapojení studny, tak rádi předáme kontakt na kolegu z branže, který Vám navrhne optimální řešení dle Vašich požadavků.

Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem - tel.: +420722912768 email: vrtstudny@email.cz nebo jednoduše vyplňte následující formulář a v nejbližší možné době se Vám ozveme:

Odesláno!